Kompania Hydropath me qender ne Nottingham, Mbreteri i e Bashkuar ka filluar aktivitetin e saj 1992 ku per here te pare u zbulua nje metode revolucionare te trajtimit te ujit Teknologjia Hydropath perdoret ne te gjithe boten si nje teknologji e gjelbert, qe kursen energji dhe me kosto te ulet per trajtimin e ujit. Produktet e saj HydroFLOW jane projektuar per te trajtuar ujin kunder formimit te algave dhe baktereve, te permisimit te filtrimit nepermjet procesit te flokulimit si dhe shperberjen e c'mersit.
Fushat e bashkëpunimit me Hydropath:
  • Sisteme trajtimi uji ne ambiente rezidenciale
  • Sisteme trajtimi uji ne procese industriale, Hotele, SPA etj.
AL – TEK sh.p.k.
  • +355682000021
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. È necessario abilitare JavaScript per vederlo.
  • Rruga Llazi Miho 1027
    Kombinat - Vaqarr
    Tiranë - Shqipëri

powered by

WEB DESIGN, BUSINESS APPS, E-COMMERCE

open consulting